دامنه , دامنه ارزان , دامنه شگفت انگیز , دامنه ir , دامنه .com
دامنه های خود را با قیمتی شگفت انگیز ثبت نمایید

مالکیت قطعی دامنه بنام شما + پنل اختصاصی قدرتمند
دامنه , دامنه ارزان , دامنه شگفت انگیز , دامنه ir , دامنه .com
دامنه IR.

شما میتوانید تنها با پرداخت مبلغ ۳.۹۰۰ تومان دامنه IR را ثبت نمایید. جهت سفارش این دامنه از لینک زیر اقدام نمایید:

دامنه COM.

شما میتوانید تنها با پرداخت مبلغ ۲۹.۹۰۰ تومان دامنه COM را ثبت نمایید. جهت سفارش این دامنه از لینک زیر اقدام نمایید:

دامنه , دامنه ارزان , دامنه شگفت انگیز , دامنه ir , دامنه .com

دامنه خود را بررسی کنید :شگفت انگیز همیشگی پارسیان نت !

شرکت نگاه همواره درصدد قیمت گذاری مناسب برای سرویس های خود بوده تا شما کاربران گرامی بتوانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید سرویس های پارسیان نت نمایید.
با توجه به روند رو به رشد اینترنت و نیاز روزافزون شرکت ها به داشتن سایت جهت معرفی محصولات خود، نیاز به ثبت دامنه ای که بتواند بیانگر نام شرکت و نحوه فعالیت آن باشد به شدت احساس میشود.در این راستا پارسیان نت تصمیم گرفته تا جهت برطرف نمودن هر چه بهتر نیازهای مشتریان تخفیفاتی را برای ثبت دامنه بین المللی دات کام و آی آر ارائه دهد. این تخفیفات دنباله دار است و جهت استفاده از این تخفیفات نیاز به کد تخفیف نیست!
مزایای ثبت دامنه در پارسیان نت

:: مالکیت قطعی و صد در صد دامنه
:: پنل اختصاصی جهت مدیریت دامنه

از طریق تگرام آزاد بودن دامنه خود را بررسی نمایید !

پارسیان نت جهت سهولت دسترسی به اطلاعات دامنه های ثبت شده و در صورت نیاز به ثبت دامنه جدید آگاهی از آزاد بودن و در دسترس بودن دامنه موردنظر، ربات تلگرام هویز دامنه را ایجاد نموده که کاربران میتوانند با جستجوی آیدی GoWhois_bot@ و عضویت در آن میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. هم اکنون در جشنواره تخفیف دامنه شما میتوانید از تخفیف شگفت انگیز ثبت دامنه COM. و IR استفاده نموده و دامنه خود را با بهترین قیمت به ثبت برسانید.

پیشنهادات شگفت انگیز در کانال تلگرام پارسیان نت ...

با توجه به پیشرفت روزافزون اپلیکیشن تلگرام و محبوبیت آن و افزایش کانال های تلگرامی، پارسیان نت در راستای اطلاع رسانی خدمات جدید، جشنواره های تخفیفی و اخبار جدید تکنولوژی کانالی ایجاد نموده است. شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام پارسیان نت از جدیدترین خدمات ما آگاهی یافته و پیشنهادات شگفت انگیز ما را دنبال نمایید. هم اکنون کانال پارسیان نت را دنبال نمایید!
دامنه , دامنه ارزان , دامنه شگفت انگیز , دامنه ir , دامنه .com
پنل اختصاصی مدیریت دامنه
زمانی که شما یک دامنه ملی و یا دامین بین المللی خریداری مینمایید، یک پنل اختصاصی در اختیار شما قرار داده میشود. این پنل اختصاصی، جهت مدیریت دامنه مانند تغییر دی ان اس ، دریافت کد انتقال و … در اختیار کاربر قرار داده میشود. در واقع این پنل، یک پنل واسط میان کاربر و پنل اصلی رجیسترار دامنه میباشد که توسط API به پنل اصلی متصل شده است. شما با ثبت دامنه در پارسیان نت میتوانید پنلی به صورت کاملا اختصاصی و قدرتمند داشته باشید.
مالکیت قطعی و صد در صد
پارسیان نت کلیه دامنه ها را با اخذ نمایندگی از یکی از بزرگترین سایتهای ثبت دامنه یا رجیسترار Resello.Com با مشخصات و با نام شما انجام می دهد. کنترل پنل دامنه به طور کامل و تحت مالکیت قطعی و صد در صد در اختیار کاربران قرار می گیرد و کاربر هر زمان می تواند مالکیت را به شخص دیگری منتقل نماید. کلیه دامنه های ir. ایران نیز با نام و مشخصات مشتری و تحت مالکیت قطعی و صد در صد مشتریان در سایت Nic.ir ثبت می گردد.