شرایط و قوانین :

۱. مشترک یا هر شخص دیگر كه به نمایندگی از مشترک این تعهد نامه رابا عمل تائید، امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌كند و متعهد می‌شود كه دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه را دارا میباشد و هیچ‌ یك از حقوق ومزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌شود كه 18 سال یا بیشتر سن دارد و یا وكیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد كرد و تضمین مینماید كه تمام كارهایی را كه انجام می‌دهد با علم بر اینكه بر منافع قانونی دیگران آسیب نمی‌زند و با منافع آنها در تضاد نیست انجام می‌دهد.

۲. مشترك متعهد میشود كه با تغییراتی كه ممكن است پارسیان نت هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد كند موافقت نموده و محدودیتهایی را كه پس از اعمال این تغییرات ایجاد می شود رعایت نماید. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات پارسیان نت انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی پارسیان نت مسترد نمی گردد. مشترک می پذیرد كه در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات پارسیان نت مسئول خواهد بود كه این موضوع را به پارسیان نت اطلاع دهد.

۳. پارسیان نت برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده می نماید چنانچه اطلاعاتی كه ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا پارسیان نت شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد پارسیان نت به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و پلن وی را مسدود نماید.

۴. پارسیان نت از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذكر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد كرد . پارسیان نت هیچگونه اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صـریح آن به دیـگران نـخواهـد داد .وب سایت ارائه خدمات پارسیان نت ( persian-network.ir ) با استفاده از فرمهایی اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، آدرس، شماره تلفن تماس، پست الكترونیك و ...)را دریافت و برای سفارشات، درخواستها و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده مینماید.

۵. مشترک متعهد می گردد كه محرمانه بودن اطلاعات پلن و فرم قرارداد خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی كه بوسیله پلن مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به پارسیان نت اطلاع داده شود. بدیهی است پارسیان نت هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان كه بر اثر استفاده فرد دیگری از كلمه عبور و یا حساب مشترک و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمی پذیرد. مشترک همچنین موافقت می نماید كه مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به پارسیان نت یا دیگر مشتركین كه در اثر استفاده افراد متفرقه از پلن یا كلمه عبور مشترک بوده به عهده مشترک میباشد. مشترک میبایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به پلن و فرم قرارداد خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات پلن، نام كاربری و كلمه عبور خود احتیاط نماید.

۶. مشترک موافقت می نماید كه هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.

۷. چنانچه پارسیان نت به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.

۸. پارسیان نت حـق آشـكار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور كلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت كلی یا جزئی به صلاحدید پارسیان نت در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه پارسیان نت ، شركتهای وابسته و یا شركاء گردد، پارسیان نت مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد.

۹. پارسیان نت همه پلن ها را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشترک اقدام می نماید.

۱۰. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد پارسیان نت مجاز به لغو سرویس مشترك خواهد بود. اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی كه جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده اند، اعمالی كه مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می باشند، اعمالی كه جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل استفاده غیراخلاقی از تصاویر كودكان و ... طراحی شده اند. اعمالی كه حریم شخص ثالث و یا یك نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می دهند. فعالیتهایی كه جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبكه دیگران به طور غیرمجاز (هك كردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده اند و یا فعالیتهایی كه به هرصورت منجر به آزار كودكان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی گردد.

۱۱. پارسیان نت به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یك پلن و یا تشخیص مرتبط بودن آن پلن با ارسال هرزنامه ها ویا نامه های ناخواسته (Bulk Mail ) آن پلن را مسدود خواهد كرد و علاوه بر این، مشترك متعهد به پرداخت كل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به پارسیان نت میباشد. مشترک تائید می كند كه مفاد سیاست نامه عدم ارسال هرزنامه پارسیان نت را مطالعه و درك نموده و رعایت كردن آنها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

۱۲. بخشهای این قراداد تفكیك‌پذیر میباشند. در صورتی كه بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیكترین شكل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمتها و شرایط توافقنامه به طور كامل لازم‌الاجرا هستند.

۱۳. كلیه ابلاغها و اعلانات پارسیان نت ( به‌جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الكترونیك و یا آدرس پستی مشترک ارسال می‌شوند.

۱۴. كلیه هزینه ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می شوند و غیر قابل بازگشت می باشند مگر اینكه به نوعی صریحا ذكر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترك قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد.

۱۵. ممکن است پارسیان نت از شرکتهای تبلیغاتی بمنظور پخش آگهی استفاده نماید.این شرکتها ممکن است ازCookieها، ActionTag ها ( که به عنوان Single PixelGif یا WebBeacon نیز شناخته می شوند ) برای سنجش میزان تاثیر آگهی ها استفاده نمایند. تمامی اطلاعاتی که بوسیله این شرکتها از طریق Cookie یا ActionTag جمع آوری می شوند ناشناخته هستند.

۱۶. پارسیان نت همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشكلات تفكیكی خاص و سایر عوامل خارج از كنترل پارسیان نت از قبیل وضع قوانین و مقررات ، تحریم های احتمالی ، جنگ ، اعتصاب ، اغتشاش عمومی ، صاعقه ، آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، اثرات موضعی خورشید بر روی ماهواره ، محدودیت صادرات و واردات ، محدودیت صادرات تبادل ارزی با خارج از کشور و دستورالعمل های دولتی منجر به وقفه در سرویس‌دهی پارسیان نت گردند و به گونه ای که انجام تعهدات و خدمات این قرارداد را با مشکل مواجه کند ‚ مسولیتی متوجه پارسیان نت نخواهد بود و مشترک تنها می تواند فسخ اشتراک خود را از پارسیان نت تقاضا کند .

۱۷. در صورتیكه شما سفارش سرویس دامنه (ویا به همراه سرویس فضای وب) برای ما ارسال یا اقدام به پرداخت آنلاین و یا وجه خود را از طریق واریز و یا هر نحوی پرداخت نمودید و پس از سفارش متوجه شویم كه دامنه شما قبلا ثبت شده است (حتی اگر ساعتی پیش ثبت شده باشد) ما هیچ تعهدی در رابطه با اینكه این دامنه ثبت شده است را نداریم . و ایمیل ها و اطلاعاتی كه مبنی بر تایید واریز مبلغ واریزی شما و یا فاكتور نیز برای شما ارسال شده باشد باطل میشوند و از درجه اعتبار ساقط میگردند .
قوانین پارسیان نت , شرایط و قوانین پارسیان نت ,