نمایندگی دامنه , نمایندگی ثبت دامنه , بسته نمایندگی دامنه

نمایندگی دامنه

پارسیان نت همواره آماده ارائه خدمات نمایندگی دامنه‌های بین‌المللی مانند : biz ، net ، org ، com‌ ، info به متقاضیان است .
این سرویس برای طراحان وب ، ISP ها ، شرکتهای ارائه دهنده خدمات IT و به طور کلی مراکز و افرادی که دارای مشتری و مراجعه برای ثبت دامنه و یا اختصاص فضا هستند مناسب میباشد . در این سرویس شما با پیش سفارش کلی اعتبار برای ثبت دامنه میتوانید در هر زمان و مکانی که بودید به شکل online و با مراجعه به کنترل پنل ثبت دامنه اختصاصی خودتان نسبت به ثبت سایت و یا تمدید ثبت آن اقدام نمایید . برای اینکار هیچ نیازی به تماس با پارسیان نت و یا واریز وجه اضافی ندارید علاوه بر اینکه شما تخفیف مناسبی نیز در مقایسه با قیمتهای ثبت عادی دریافت خواهید کرد . در این سیستم شما میتوانید به تمامی مشتریان خود کنترل پنل مخصوص برای مدیریت دامنه بدهید و یا به آنها به شکل دسته جمعی میل بزنید . مزیت فوق العاده این سیستم در مقایسه با دیگر سیستمها این است که شما قابلیت ایجاد نماینده فروش اختصاصی را نیز دارید و میتوانید خودتان به طور مستقل نمایندگی فروش ثبت دامنه بدهید .
در این میان پارسیان نت به شکل پنهانی و بدون ذکر نام ، پشتیبان و حامی شما بوده و شما را برای کسب موفقیت در این راه یاری مینماید .
بسته نمایندگی قیمت سفارش
۵ دامنه ۱۷۵.۰۰۰ تومان سفارش دهید
۱۰ دامنه ۳۵۰.۰۰۰ تومان سفارش دهید
۲۰ دامنه ۷۰۰.۰۰۰ تومان سفارش دهید
۳۰ دامنه ۱.۰۵۰.۰۰۰ تومان سفارش دهید
آیا امکان حذف دامنه و بازگشت هزینه پرداختی برای ثبت دامنه وجود دارد؟
بله. این امکان تا ۴ روز پس از ثبت دامنه وجود دارد و از لینک Delete Service موجود در کنترل پنل دامنه میتوان دامنه مورد نظر را حذف نمود. لازم به ذکر است هزینه حذف کردن دامنه ۸۰۰۰ تومان بوده و مابقی هزینه واریز شده برای ثبت دامنه اتوماتیک بازگشت داده میشود .
آیا نامی از Persian-Network در خدماتی که نماینده ارائه میدهد وجود دارد؟
خیر. هیچ نامی جز نام شرکت شما به کاربران نمایش داده نخواهد شد و تمامی ایمیل های ارسالی و کپی رایت با نام شرکت شما میباشد .
در مورد دامنه های IR. چگونه باید اقدام به ثبت کرد؟
با توجه به سیستم موجود IRNIC ، نمایندگان باید با ایجاد Nic Handle در www.nic.ir ، دامنه های خود را در پنل خود رزرو نموده و سپس با قرار دادن Billing Handle دامنه(های) مربوطه به ne54-irnic و ارسال درخواست پرداخت دامنه را در سایت سفارش دهید تا پس از تایید شدن دامنه از سمت IRNIC ، نسبت به پرداخت دامنه های شما اقدام شود.

نکات قابل توجه

۱. دامنه ها توسط شرکت Resello ثبت و مدیریت آنلاین میشوند.
۲. با توجه به تفاوت قیمت دامنه های org ، .net ، .info. و پسوندهای مشابه ، این دامنه ها اندکی گرانتر میباشند و قیمت بسته های نمایندگی دامنه بر مبنای قیمت دامنه های com. محاسبه میگردند.
۳. با توجه به اینکه قیمت ها با افزایش و تغییرات نرخ دلار تغییر میکند لذا به مدت نهایتا یکماه بعد از شارژ مجاز به استفاده با قیمت شارژ شده میباشید و در صورت عدم استفاده مبلغ شارژ بسته به مبلغ روز (در صورت تغییر قیمت دلار و قیمت دامنه) آپدیت خواهد شد.